Balti Laine 2020

Kevadel korraldas loominguline ühendus Reval esimese rahvusvahelise mitmežanrilise konkurss-festivali „MusKinoFest2020“. Siis saavutasid edu meie tublid klaveriõpilased Mariliis ja Merilin. Oktoobris toimus juba kolmas konkurss-festival, seekord pealkirja all „Balti Laine 2020“. Konkursil olid esindatud nii instrumentaalmuusika, laul, tants, teater kui autoriloomingu kategooriad. Esitada tuli üks pala omal vabal valikul. Üksikesinejatele toimus vahetu konkurss, ansamblitele online-konkurss. Seegi kord tuli Märjamaale hulk auhinnalisi kohti – õpetaja Jelena Perepeljatniku õpilased Mariliis Ruus ja Liise Paldermaa ning õpetaja Aljona Gulevitši õpilane Mia Laube tunnistati klaverimuusika žanris laureaatideks. Ansamblite konkursist osa võtnud Mariliis Ruus – Merilin Kaldma ning Liise Paldermaa – Marta Leen Valting tulid samuti koju laureaadi tiitlitega. Selles voorus oli osalejaid nii Eestist kui Lätist, Leedust, Ukrainast, Valgevenest, Venemaalt, Gruusiast ja Poolast.