Konkurss Parin noor instrumentalist 2023

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil Parim Noor Instrumentalist on selle aasta voorud peetud ja ees ootavad lõppkontsertid Tartus ja Tallinnas.

Meie õpilastest pälvis pääsu lõppkontserdile klarneti õpilane Hildegard Nakkurt vabariiklikus voorus saavutatud lll kohaga l vanusegrupis. Klarneti vabariiklikus voorus tunnustati diplomiga Liisa Laubet l vanusegrupis ja vabariiklikus voorus mängis ka Sten Marti Merjel.
Saksofoni vabariiklikus voorus sai diplomiga tunnustatud  Caspar Kiis lll vanusegrupis. Hildegardi, Liisa, Sten Marti ja Caspari õpetaja on Hannes Altrov ja klaveril toetab neid Kaarel Kõllo.

Trompeti regionaalne voor toimus 10. märtsil Orissaares, kus Karro Järviku esinemine lll vanusegrupis vääris tunnustamist diplomiga. Karrot juhendab õpetaja Tõnu Soosõrv ja seekord saatis klaveril Kaarel Kõllo.

Klaverimängijate regionaalne voor peeti Pärnu kontserdimajas, kus tublilt esinesid õpetaja Laura Ülejõe õpilased Timo Toomistu ja Stefan Schu. Timo mängu tunnustati diplomiga.