Kultuuri nautima!

Muusikat ja kunsti õppides on oluline teada, näha ja kogeda oma valdkonna laiemat pilti. Oleme oma koolis võtnud sihiks, et igal poolaastal Teeme kunstiõpilastega vähemalt ühe näituste külastuse väljasõidu ja muusikaõpilastega kontserdi või etenduse külastuse.

7. veebruaril ongi ees kunstikooli õpilastega KUMU külastus, kus näitustega tutvumiseks saab valida kahe muuseumi tunni vahel ning jääb aega ka iseseisvalt uudistada ja lemmikutesse süveneda. Väljasõit skatepargi kõrvalt kl 13.30, muuseumipileti hind 5.-

10 märtsil suundume muusikahuvilistega Estonia teatrisse, kus osaleme haridusprogrammis “Kuidas mõista ooperit” ja vaatame Donizetti koomilist ooperit “Don Pasquale”. Piletid on meile broneeritud ja nende väljaostmiseks piletiraha 25.- palume toimetada kooli 7. veebruariks.