Raplamaa Noor Muusik 2022

12. aprillil toimus Rapla Kultuurikeskuses konkurss „Raplamaa Noor Muusik 2022“. Meie kooli esindasid nooremas vanuserühmas (7-11a.) I kl õpilane Rea Varik (õpetaja Ulla Heinat) ning vanemas vanuserühmas (12 -19a.) IV kl. õpilane Liise Paldermaa (õpetajad (Tilda Matleena Lauha ja Jelena Perepeljatnik-Lutsenko). Žürii, kuhu kuulusid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud viiuldaja Sigrid Kuulmann, saksofonist Virgo Veldi, pianist Mati Mikalai ning žürii esimehena PLMF kunstiline juht laulja Pille Lill, otsustas eelvoorust finaali saata kõik noorema astme võistlejad ning vanemast vanuserühmast kuus silmapaistvamat. Rõõm oli suur, et finalistide hulka arvati meeldejääva musitseerimise eest ka Rea ja Liise.  Finaalvoorus hinnati Rea esinemist III preemia vääriliseks. Vanemas vanuserühmas noppisid auhinnad Rapla Muusikakooli õpilased, eriti silmapaistvad olid õpetaja Tekla Tappo viiuldajad – tema klassist osales 4 õpilast ja kõik pälvisid auhinnad! 12-aastane Liise Paldermaa jäi koos 16-aastase Kehtna Kunstide Kooli noormehega jagama 4-5 kohta.

Õnnitleme noori muusikuid, nende õpetajaid ja toetavaid lapsevanemaid!